Oud-besturen

Op deze pagina vind je onze oud-besturen. Heb je toevallig nog informatie of een foto van een oud-bestuur? Stuur dan een mailtje naar bestuur@hydrofiel.nl. Wij hopen onze lijst compleet te kunnen maken!

46e Bestuur (2017-2018)

46e bestuur (2017-2018)

Voorzitter Emma Arends
Secretaris Lisa Kersten
Penningmeester Lysanne Schepper
Zwemcommissaris Celine Bolwerk
Waterpolocommissaris Maud Gijpmans

45e Bestuur (2016-2017)

45e bestuur (2016-2017)

Voorzitter Iris van Zuilen
Secretaris Nicole Luijten
Penningmeester Iris van Marle
Zwemcommissaris Jan van Aken
Waterpolocommissaris Bram in 't Zandt
Commissaris Algemeen Nienke Cremers

44e Bestuur (2015-2016)

Voorzitter Lizzy Janssen
Secretaris Marloes Meijering
Penningmeester Djoke de Boer
Zwemcommissaris Maudy Ruiter
Waterpolocommissaris Jasmijn Coenen

43e Bestuur (2014-2015)

Voorzitter Bart de Bont
Secretaris Inge van Dijke
Penningmeester Daan Peters
Zwemcommissaris Sjoerd Murk
Waterpolocommissaris Jasmijn Coenen
Commissaris Algemeen Simone Jongen

42e Bestuur (2013-2014)

Voorzitter Oprah Alberto
Secretaris Anne de Vries
Penningmeester Liset Onnink
Zwemcommissaris Bart de Bont
Waterpolocommissaris Karlijn Scheffer
Commissaris Algemeen Elze Knol

41e Bestuur (2012-2013)

Voorzitter Frank Askamp
Secretaris Merle Lankveld
Penningmeester Marieke Kuijpers
Zwemcommissaris Bart Alberts
Waterpolocommissaris Frenske Eijsermans
Commissaris Algemeen Nicolette Piscaer (2012) /Marit Schmidt (2013)

40e Bestuur (2011-2012)

Voorzitter Guido Faassen
Secretaris Tieske Konings
Penningmeester Danila van den Hoogenband
Zwemcommissaris Michelle Buunk
Waterpolocommissaris Frank Askamp
Commissaris Algemeen Marika de Witt

39e Bestuur (2010-2011)

Voorzitter Taco Visser
Secretaris Maike Smeenk
Penningmeester Sharon Verstegen
Zwemcommissaris Renske van der Cruijsen
Waterpolocommissaris Jorrit Fokkens
Commissaris Algemeen Marjolein Keltjens

 38e Bestuur (2009-2010)

Voorzitter Maikel Leijsten
Secretaris Loran van den Ouden 
Penningmeester Tom Hoyer 
Zwemcommissaris Lieke Jager 
Waterpolocommissaris Wido Wiedema 
Commissaris Algemeen Hananja Monster 

37e Bestuur (2008 - 2009)

Voorzitter Tom Hoyer
Secretaris Marit Polman
Penningmeester Mike Veenstra
Zwemcommissaris Maikel Leijsten
Waterpolocommissaris Daniel van Dort
Commissaris Algemeen Inge Verhoogt

36e Bestuur (2007 - 2008)

Voorzitter Barry van de Glink
Secretaris Marit Polman 
Penningmeester Niels Rijpert
Zwemcommissaris Mieke Peters 
Waterpolocommissaris Tijmen Dusseljee 
Commissaris Algemeen Mark Huijzen 

35e Bestuur (2006 - 2007)

Voorzitter Geert van Pamelen
Secretaris Denise Hofman 
Penningmeester Niels Rijpert 
Zwemcommissaris Mieke Peters 
Waterpolocommissaris Freek Ebberink 
Commissaris Algemeen Barry van de Glink 

34e Bestuur (2005 - 2006)

Voorzitter Geert van Pamelen 
Secretaris Denise Hofman 
Penningmeester Edwin op 't Landt 
Zwemcommissaris Mieke Acda 
Waterpolocommissaris Henrieke Korten 
Commissaris Algemeen Ella Fonteyn 

33e Bestuur (2004 - 2005)

Voorzitter Nicole Teunissen
Secretaris Linda van Haren 
Penningmeester Edwin op 't Landt
Zwemcommissaris Mieke Acda 
Waterpolocommissaris Rik Analbers
Commissaris Algemeen Ella Fonteyn 

32e Bestuur (2003 - 2004)


Nathifa Martina staat niet op de foto.

Voorzitter Nicole Teunissen
Secretaris Linda van Haren 
Penningmeester Kevin Mori
Zwemcommissaris Anne Vervoort 
Waterpolocommissaris Nathifa Martina 
Commissaris Algemeen Marja Molag 

31e Bestuur (2002 - 2003)

Voorzitter Janneke Janssen
Secretaris Mirko van Ede 
Penningmeester Kevin Mori 
Zwemcommissaris Marijn Post 
Waterpolocommissaris Jeroen van Winden 
Duikcommissaris Daan van As
Commissaris Algemeen  Marja Molag

30e Bestuur (2001 - 2002)

Voorzitter Carlo Berenstein
Secretaris Janneke Janssen 
Penningmeester Karen van de Vliet 
Zwemcommissaris Marijn Post 
Waterpolocommissaris Jeroen van Winden 
Commissaris Algemeen Daan van As 

29e Bestuur (2000 - 2001)

Voorzitter Ingrid van der Geest 
Secretaris Carlo Berenstein 
Penningmeester Dirk Simon Buytendorp 
Zwemcommissaris Marijn Post 
Waterpolocommissaris Lucas Leenders 
Commissaris Algemeen Bregje van der Zee 

28e Bestuur (1999 - 2000)

Voorzitter Ingrid van der Geest
Secretaris Nadja Huitink/Carlo Berenstein
Penningmeester Dirk Simon Buytendorp 
Zwemcommissaris Joppe Tigges 
Waterpolocommissaris Lucas Leenders 
Commissaris Algemeen Bregje van der Zee 

27e Bestuur (1998 - 1999)

Voorzitter Tim Hendriks 
Secretaris Nadja Huitink 
Penningmeester Dirk Simon Buytendorp 
Zwemcommissaris Joppe Tigges 
Waterpolocommissaris Lucas Leenders 
Commissaris Algemeen Ingrid van der Geest 

26e Bestuur (1997 - 1998)

Voorzitter Tim Hendriks
Secretaris Mark Smits 
Penningmeester Dirk-Simon Buytendorp 
Zwemcommissaris Joppe Tiggers 
Waterpolocommissaris Lucas Leenders
P.R.-commissaris Brian Huijts
Commissaris Algemeen Ingrid van der Geest

25e Bestuur (1996 - 1997)

Voorzitter Igo Geurtjens
Secretaris Mark Smits 
Penningmeester Dirk-Simon Buytendorp 
Zwemcommissaris Tim Hendriks
Waterpolocommissaris Lucas Leenders 
P.R.-commissaris Caroline Dekker 
Commissaris algemeen Dianne te Linde

24e Bestuur (1995 - 1996)

Voorzitter Babette Doorn
Secretaris Mark Smits 
Penningmeester Jan Koster 
Zwemcommissaris Maura 
Waterpolocommissaris Manuel Polling 
Activiteitencommissaris Igo Geurtjens
BEP Dianne te Linde

23e Bestuur (1994 - 1995)

Voorzitter Babette Doorn
Secretaris Mark Smits 
Penningmeester Rie Schenkelaars 
Waterpolocommissaris Manuel Polling 
Activiteitencommissaris Inge Nijendijk 
BEP Dianne te Linde

22e Bestuur (1993 - 1994)

Voorzitter Babette Doorn
Secretaris Mark Smits 
Penningmeester Ton Soetendaal 
Waterpolocommissaris Manuel Polling 
Activiteitencommissaris Xander Bochem 
BEP Dianne te Linde

21e Bestuur (1992 - 1993)

Voorzitter Joan Prummel
Secretaris Mark Smits 
Penningmeester Babette Doorn 
Zwemcommissaris Hendrien Vlogman 
Waterpolocommissaris Annemiek Engbersen 
Activiteitencommissaris Petra van Dijk 
BEP Nicole Vrijens

20e Bestuur (1991 - 1992)

Voorzitter Ada van Toorenenburg (1991) /Joan Prummel (1992)
Secretaris Irene Kwaaitaal 
Penningmeester Annette Prent 
PR-commissaris Job Lomans
Waterpolocommissaris Annemiek Engbersen
Algemeen bestuurslid Martien Meekes
Activiteitencommissaris Petra van Dijk

19e Bestuur (1990 - 1991)

Voorzitter Ada van Toorenenburg
Secretaris Ernst-Jan Molenkamp 
Penningmeester Miriam Jonker 
PR-commissaris Job Lomans 
Toernooicommissie Martien Meekes
Waterpolocommissaris Nicole Vrijens 
Activiteitencommissaris Rian Lemmen 

18e Bestuur (1989 - 1990)

Voorzitter Edwin Oude Weernink
Secretaris Ernst-Jan Molenkamp 
Penningmeester Miriam Jonker 
Waterpolocommissaris Nicole Vrijens 
Feest- en
Activiteitencommissaris
Rian Lemmen

17e Bestuur (1988 - 1989)

Voorzitter Edwin Oude Weernink
Secretaris Monique Leenders 
Penningmeester Jac van Trier 
Waterpolocommissaris Martin van Zoelen 
Activiteitencommissaris Maurice Schaefer 

16e Bestuur (1987 - 1988)

Voorzitter Freek Keyzer
Secretaris Monique Leenders 
Penningmeester Jac van Trier 
Waterpolocommissaris Franz Engel-Kappe/Edwin Oude Weernink 
Activiteitencommissaris Nonja van Grinsven/Martin van Zoelen 

15e Bestuur (1986 -1987)

Voorzitter Mark Elbers

14e Bestuur (1985 - 1986)

Voorzitter Mark Elbers

13e Bestuur (1984 - 1985)

De samenstelling van het 13e bestuur is op dit moment niet bij ons bekend.

12e Bestuur (1983 - 1984)

De samenstelling van het 12e bestuur is op dit moment niet bij ons bekend.

11e Bestuur (1982 - 1983)

De samenstelling van het 11e bestuur is op dit moment niet bij ons bekend.

10e bestuur (1981 - 1982)

De samenstelling van het 10e bestuur is op dit moment niet bij ons bekend.

9e Bestuur (1980 - 1981)

De samenstelling van het 9e bestuur is op dit moment niet bij ons bekend.

8e bestuur (1979 - 1980)

Voorzitter Ineke Lucas

7e Bestuur (1978 - 1979)

Voorzitter Wilfried Bloemberg

6e Bestuur (1977 - 1978)

Voorzitter Wilfried Bloemberg

5e Bestuur (1976 - 1977)

Voorzitter Leon Delbressine

4e Bestuur (1975 - 1976)

Voorzitter Annelies Lucas

3e Bestuur (1974 - 1975)

Voorzitter Peter Mikkes

2e Bestuur (1973 - 1974)

Voorzitter Jan Oude Voshaar

1e Bestuur (1972 - 1973)

Voorzitter Jan Oude Voshaar
Secretaris Karel Strack van Schijndel 
Penningmeester Chris Wijers 
  Gerard van Bussel 
  Rinie de Goey 
  Annelies Lucas 
  Rob Essers